Modüler 3 Boyutlu Porselen ve Seramik

Şirketimiz, Ar&Ge ve tasarım çalışmaları sonucunda, doğal malzemelerin geri dönüşümünü sanatsal bir yaklaşımla birleştirerek çevreci, doğal, estetik ve hafif, tamamen el yapımı Native Art Modüler Kaplama Tuğlalarını üretti.

Kil bazlı TERRACOTTA serisi iç ve dış cephe kullanımına uygundur. Tasarımları modern ve kültürel esintiler taşır. Native Art TERRACOTTA toprağın dokusu ve doğanın renklerini sanatla buluşturarak projelerinize özel tasarımlar sunar.

Seramik STONEWARE serisi ise ıslak mekanlarınıza estetik katar. Native Art STONEWARE tamamen el yapımı olup temizlenmesi kolay parlak sırlı yüzeyi ve isteğe özel el dekoru uygulaması ile yaşama hareket katar.

Kültür Mirası, Poseidon, Flora, Miraculum, Hexagon, Poligon, Natura Rustik, Piksel, Gratus ve Via serilerinden oluşan Native Art müşteri istekleri doğrultusunda tasarım ve geniş renk yelpazesi ile özgün mekanlar sunar. Aplik ve saksı olarak kullanılabilen aksesuarlarla mekanların tekrarlanma ve sıradan görüntüsünü ortadan kaldırır.

Çevreci Native Art ürünleri, Endüstriyel Simbiyoz kapsamında %10 – %100 arasında değişen oranlarda geri dönüşüm ve ikincil hammaddeler ile üretilmektedir. Böylece doğal kaynakların hızla tükendiği dünyamızda, kaynakların verimli kullanımına ve sürdürülebilirliğine katkı sağlamaktadır. Bunun için yeniden işleme maliyetini de üstlenerek ikincil hammaddeler içeren seramik ve kaplama tuğlaları üretilmektedir.

2020 yılında Eskişehir’de faaliyet gösteren İnci Mozaik A.Ş. ‘ni bünyemize katarak porselen mozaik, çini ürün grubu ve yüksek üretim kapasitesi ile emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Endüstriyel Simbiyoz Nedir?